Головна » 2015 » Березень » 19 » Волейбол 2Х2 (дівчата)
09:23
Волейбол 2Х2 (дівчата)

Розпочалось спортивне життя училища у другому семестрі змаганнями з волейболу 2х2 серед дівчат які проходили у спортивному залі ДНЗ « Чортківське ВПУ» з 03.02.2015 по 06.02.2015 р. У них прийняло участь 10 команд. Змагання проводився згідно положення про спортивні ігри ДНЗ « Чортківське ВПУ», в чотири етапи окремо серед учнів 1-го., 2-го., 3-4го.,  курсів. В фінальну частину виходило по одній команді з курсу, змогу продовжувати подальшу боротьбу вибороли команди 14, 26 та 33 груп. В цікавих і напружених зустрічах місця визначились в такому порядку: переможцями стали тогорічні чемпіони учні команди 26 групи (майстер в/н Бомбар Г.Р., кл. керівник Паньків Р.В. ), другу сходинку посіла команда 14 група (майстер в/н. Котанська О.І.) і третіми була  команда 33 групи ( майстер в/н Ткачик Л.І., кл. керівник Бондя В.А.).

Призери нагороджені  грамотами ДНЗ « Чортківське ВПУ».

Категорія: Спортивно-масова робота | Переглядів: 155 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0