Головна » 2014 » Грудень » 24 » Волейбол
14:18
Волейбол

У спортивному залі ДНЗ « Чортківське ВПУ» з 27.11.2014 по 05.12.2014 р. пройшла першість училища з волейболу серед юнаків в яких прийняло участь 14 команд, загальною кількістю понад 140 учнів. Змагання проводився згідно положення про спортивні ігри ДНЗ « Чортківське ВПУ», в чотири етапи окремо серед учнів 1-го., 2-го., 3-го., та 4-го. курсів. В фінальну частину виходило по одній команді з курсу, змогу продовжувати подальшу боротьбу вибороли команди 10, 20, 34 і 40 груп. В цікавих і напружених іграх перемога дісталася   команді 40 групи, де їхній гравець   Любера Віталій був визначений кращим гравцем.
В підсумку місця визначились в такому порядку: переможцями стали тогорічні чемпіони учні команди 40 групи (майстер в/н Бахур І.М), другу сходинку посіла 20 група (кл. керівник Паньків А.Р., майстер в/н. Дуриш О.Б.) і бронзу здобула  команда 10 групи ( майстер в/н Гуменюк О.В.).
Призери нагороджені дипломами та грамотами ДНЗ « Чортківське ВПУ».

Категорія: Спортивно-масова робота | Переглядів: 435 | Додав: molodlem | Рейтинг: 0.0/0