Головна » 2017 » Червень » 9 » Відкриття нової спеціальності
13:18
Відкриття нової спеціальності

9 червня 2017 року на базі ДНЗ "Чортківське ВПУ" відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки  робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» відповідно до Плану пріоритетних дій уряду на 2016 рік, якому передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями в 25 професійно-технічних навчальних закладах України, в тому числі «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». 

На святі були присутні: голова Тернопільської ОДА Барна С.С., начальник управління освіти і науки України  Тернопільської ОДА Хома О.З., представники  обласної, районної, селищної адміністрацій, президент Фундації культури буття і людини Польської народної республіки, керівники приватних аграрних підприємств району, священики. 

Навчальним закладом  проведена  велика  підготовча робота  щодо створення навчально-практичного центру. Кожен працівник  училища доклав максимум зусиль до створення навчальної, методичної та матеріальної бази новоствореного центру.

Голова Тернопільської ОДА Барна С.С. відмітив про важливість відкриття такого центру для цієї області та  професійно-технічної освіти та   побажав успіхів в подальшій роботі учнівському та педагогічному колективу.   Він разом з головою Чортківської районної ради Сташковим  М.Ф. та учнями  урочисто перерізали стрічку. 

Святкування відкриття центру завершилось святковим концертом.

Матеріали додаються

Категорія: Інше | Переглядів: 202 | Додав: VTR | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close