Головна » 2018 » Листопад » 16 » В ДНЗ “Чортківське ВПУ” відкрили навчально-практичний центр
10:39
В ДНЗ “Чортківське ВПУ” відкрили навчально-практичний центр

На базі Чортківського вищого професійного училища з нового навчального року відкривається ще одна спеціальність. Тепер у навчальному закладі будуть готувати монтажників санітарно-технічних систем та устаткування. Урочисте відкриття навчально-практичного центру відбулося 9 червня. Відкриття нової спеціальності у Чортківському ВПУ відбулося в рамках реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями в 25 професійно-технічних навчальних закладах України (відповідно до Плану пріоритетних дій уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 року №418-р – ред.)

За словами директора закладу, Олега Іванілова, спеціальність «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» доволі перспективна і, поки що, єдина в Тернопільській області. Набрати планують близько 30 осіб, наразі документи подали близько десятка абітурієнтів.

«Зарахування відбувається на базі 9 класів за результатами співбесіди, ЗНО здавати не потрібно. Навчання є безкоштовним і учні отримуватимуть стипендію. Також близько 30 осіб плануємо набрати на цю спеціальність з числа тих, хто закінчив 11 класів – вони навчатимуться рік, - зазначає директор Іванілов О.В. - Окрім підготовки молодих фахівців, цей новий навчальний центр дасть змогу здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення».

На створення навчально-практичного центру, модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази з державного бюджету виділено 628 тис. гривень. Крім цього, з обласного бюджету додатково заплановано виділити 600 тис. гривень для здійснення ремонтних робіт.

Випускники за спеціальністю «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» займатимуться обслуговуванням котлів та каналізаційних мереж, встановленням опалювальних систем, «теплої підлоги» та іншими видами робіт в рамках все більш активного запровадження в Україні енергозберігаючих технологій.

ФОТОЗВІТ

 

Категорія: НПЦ | Переглядів: 198 | Додав: VTR | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close