Головна » 2015 » Березень » 27 » Тиждень іноземних мов
10:26
Тиждень іноземних мов

З 2 по 6 березня в нашому училищі відбувався тиждень іноземних мов.

Незвичайні уроки та відкриті заходи, цікаві вікторини, інтегровані мультимедійні шоу – все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземних мов.

2 березня викладачі Мимохід О.Є. та Білецька О.В. провели відкритий захід «50 способів як врятувати світ. Корисні поради» для учнів 14 та 16 груп. Готуючись до цього заходу, учні опрацювали багато цікавого матеріалу, дізнались до чого може призвести людська байдужість і що вони можуть робити щодня, щоб не зашкодити довкіллю. Викладачі разом з учнями підготували виставку «Екологічно чисті предмети побуту і речі домашнього вжитку».

У вівторок викладач Шляпінська І.В. провела відкритий захід “Великодні традиції в Великобританії”, завдяки якому учні мали змогу ознайомитися з традиціями святкування Великодня в Великобританії, а також порівняти їх з традиціями в Україні.

У середу учні 34 групи під керівництвом викладача Паньків Р.В. протягом мультимедійного уроку ознайомилися з історією виникнення та видами французьких ресторанів. А також здійснили віртуальний візит до одного з них.

У четвер 5 березня учні 13 групи разом з викладачами Білецькою О.В. та Мимохід О.Є. заглибились у світ Інтернету, провели відкритий захід «Інтернет поглинає світ» з використанням інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій.

Завершальним акордом тижня стала виставка-презентація «Країни, мови яких ми вивчаємо», де учні могли ознайомитись з літературою англійською, німецькою та французькою мовами, іноземною періодикою. Дізнатись про цікаві факти про країни, мови яких вони вивчають.

Протягом тижня учні поринули в іншомовну атмосферу, а головне – отримали стимул вивчати іноземні мови.

Завантажити

 

Категорія: Методична комісія гуманітарних предметів | Переглядів: 109 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close