Головна » 2018 » Квітень » 24 » Ремонтні роботи у приміщенні районного товариства Червоного Хреста
21:12
Ремонтні роботи у приміщенні районного товариства Червоного Хреста

Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» славиться не тільки хорошою матеріальною базою, але і якісною підготовкою робітничих кадрів.

Завдяки вдалому вибору професії «Опоряджувальник будівельний» (штукатур, маляр, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій) є однією із провідних професій.

Фахову освіту цього напрямку здобувають юнаки з різних районів нашої області.

Адміністрація та педагогічні працівники навчального закладу велику увагу приділяють не тільки набуттю практичних навичок учнями але й формуванню їх моральних якостей. Зокрема вже стало доброю традицією для нашого училища допомагати у проведенні ремонтних робіт в організаціях та установах м. Чорткова і Чортківського району.

Нещодавно учні 30 групи, виконували внутрішні ремонтні роботи у приміщенні районного товариства Червоного Хреста.

Голова Ірина Соляник дуже задоволена виконанням робіт та щиро вдячна директорові ДНЗ «Чортківське ВПУ» - Олегу Валерійовичу Іванілову, майстру виробничого навчання - Івану Михайловичу Бахуру, техніку по догляду за будівлями – Ігорю Євгеновичу Харевичу, учням групи №30 - Назарові Коробкову, Іванові Оліяру та  Іванові Митнику.

Ми пишаємося своїми вихованцями і впевнені, що саме обраний фах допоможе їм знайти престижну роботу, відкрити власну справу, самореалізуватися в житті. Недаремно ця професія користується попитом на ринку праці. Вона є конкурентоспроможною. Завдяки цьому всі наші випускники після навчання отримують своє перше робоче місце.

 

 

Категорія: Методична коміся будівельників | Переглядів: 297 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close