23 лютого 2021 року у групах №12,13,14,36 практичним психологом В.Б.Гузік та майстрами в\н У.В.Сидор,Л.З.Гукалюк проведені години спілкування на тему: "Памятай,що Ти не один:поговори з тим,кому довіряєш..."

|
Наприкінці XX та початку XXI ст. особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. Причому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп'ютерної мережі Інтернет.
Будь обережним!
...
Читати далі »
|
"Насильство в сім'ї: знати, щоб уникнути та допомогти...
Найголовніше,що може зробити батько для своєї дитини,- це бути гарним чоловіком його матері" Януш Вишневський
...
Читати далі »
|
Найголовніше, що може зробити батько для своєї дитини, -
це бути гарним чоловіком його матері
(Януш Вишневський)
25 листопада триває акція “16 днів проти насильства”, яка щороку проводиться від Міжнародного дня боротьби з насильством над жінками (25 листопада) до Міжнародного дня з прав людини (10 грудня). А в
...
Читати далі »
|
Толерантність – це насамперед чесність… Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Водночас толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу.
...
Читати далі »
|
Пандемія та карантин істотно вплинули на свідомість людей всього світу. Нефільтроване інформаційне поле і швидке його розповсюдження земною кулею серйозно ускладнили боротьбу з COVID-19. Сучасне суспільство перенасичене інформацією, люди відчувають себе розгубленими в інформаційному просторі Інтернету, переповненому клікбейтами та фейковими повідомленнями. Інформаційне захаращення стало настільки впливовим фактором, що виникла необхідність для нового терміну — «інфодемія».
Дезінформація й інформаційне залякування, що охопили світ, не оминули й Україну. Вони, разом з ізоляцією та економічними негараздами, створили навколо українця невротичний фон, який став узагальненим станом нашого суспільства. На жаль, він є патологічним для психіки і набагато заразнішим за COVID-19. За результатами досліджень обсягів психологічних наслідків ситуації, чим більше людей вловлюють невротичний фон, тим краще вони поширюють панічний
...
Читати далі »
|
Час від часу всім нам доводиться вислуховувати претензії - від близьких, колег, клієнтів, партнерів і просто випадкових людей. Реагуємо ми на них по-різному: в залежності від характеру, віку, темпераменту,
виховання. Буває, що почуття образи нас буквально переповнює. Що ж робити в такій ситуації? Чи можна таки отримати користь з такої критики? Можна! Якщо використовувати одну чарівну формулу, яка нейтралізує будь-яку претензію.
Цю чарівну формулу описала у своїй книзі «Успіх - справа особиста» психолог Марина Мелія. Звучить вона так: «так - але - давайте.»
Крок перший. Скажімо: «Так!»
Коли ми чуємо претензію у свій бік, в якій би формі вона не прозвучала, потрібно,
...
Читати далі »
|
Як упоратися з хвилюванням
Якщо вам потрібно вийти і сказати промову, але ви дуже хвилюєтеся, просто вийдіть до аудиторії і скажіть... що ви хвилюєтеся. Так ви створите дружню атмосферу – і вам буде набагато легше говорити.
|
(Рекомендації психолога)
– Як навчитися правильно реагувати на критику?
...
Читати далі »
|
"Добро повинне бути дієвим. Воно любить конкретні справи. Тож керуйтеся в житті правилом:"Якнайменше красивих слів,якнайбільше красивих справ".
Година спілкування соціально-реабілітаційної роботи з сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування

...
Читати далі »
|
|