Головна » 2016 » Липень » 6 » Освіта «у них» – і « у нас» або «За» та «проти» закордонної освіти
13:41
Освіта «у них» – і « у нас» або «За» та «проти» закордонної освіти

30 червня у ДНЗ «Чортківське ВПУ» відбулось засідання школи педагогічної майстерності  на чолі з заступником директора з навчальної роботи Маркіною Іриною Геннадіївною. «Освіта «у них» і «у нас» –  так прозвучала тема заходу для  досвічених і молодих педагогів, котрі шляхом білінгвальної розповіді аналізували  досягнення і недоліки світової освіти. Від Англії й США,  Німеччини й Австралії – викладачі професійно-теоретичної  та загальноосвітньої підготовки намагались знайти істину – освіта якої країни бере на себе усі вимоги часу й по-справжньому залишається якісною. Єдиних висновків не знайшли – серед багатьох рис європейського і східного світу завжди знайдуться ті, що модернізують рівні навчання і ті, що їх нівелюють. 

«Розглянути освітні напрями зарубіжних країн і зрозуміти, чим вони кращі від українських – завдання не з легких, та це єдиний метод, щоб оперувати світовими стандартами, тим паче, якщо Україні вкотре дано шанс стати європейською» –  вважає керівник школи, викладач-методист І. Г. Маркіна. Вдало оперуючи комп`ютерними технологіями й знанням іноземних мов, викладачі професійно-технічного закладу неодноразово засвічують, що перешкод на досягнення педагогічних якостей і вмінь – жодних, тільки б це розумно віталося державою – інвестиційно й першочергово.

Попри те, що свою роботу педагогічна школа розпочала ще у 2012-му, за її плечима – великий досвід дослідницько-методичних напрацювань. Багато викладачів училища з авторськими роботами презентовані на сторінках методичних та педагогічних видань. Творчі ідеї є основним орієнтиром взаємодії між молодим спеціалістом, учнем, і викладачем. Школа педагогічної майстерності, за словами її учасника викладача Ю. І. Шамрила, «це неоціненний досвід – стати ближче ніж Вчитель, Батько чи Спеціаліст. Це ціла наука, як якісно передати свої знання учневі, котрий теж торує стежину професійних досягнень».

Відтак, цільові розмови, аналітичні й доступні – це модерна частинка справжньої харизми Вчителя – гуманного, сучасного, вкраїнського.

 Надія Сасанчин

 

МАТЕРІАЛИ

Категорія: Школа педагогічної майстерності | Переглядів: 306 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close