Головна » 2017 » Березень » 15 » Обласна методична секція викладачів іноземних мов на тему: "Роль позакласної діяльності у формуванні в учнів позитивної мотивації до вивченн
14:15
Обласна методична секція викладачів іноземних мов на тему: "Роль позакласної діяльності у формуванні в учнів позитивної мотивації до вивченн

14.03.2017 на базі ДНЗ "Чортківське ВПУ" відбулась обласна методична секція викладачів іноземних мов на тему: "Роль позакласної діяльності у формуванні в учнів позитивної мотивації до вивчення іноземних мов".

Білецька О.В. ознайомила присутніх з досвідом позаурочної роботи з англійської мови викладачів училища.

Наступним питанням для обговорення було "Виховання та підтримка мотивації до оволодіння іноземною мовою в процесі позакласної роботи", під час якого Мимохід О.Є. продемонструвала фрагмент позаурочного заходу "Джон Ленон - філософія музики". А також, викладачі Білецька О.В. та Побуринна І.В. залучили присутніх до виконання елементів інтерактивних вправ для використання на уроках англійської мови.

Побуринна І.В. поділилась досвідом про викладання німецької мови у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти.

Старовойт Г.М. – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, підвела підсумки засідання та проаналізувала роботу обласної методичної секції викладачів іноземних мов.

Категорія: Методична комісія гуманітарних предметів | Переглядів: 90 | Додав: VTR | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close