Головна » 2019 » Червень » 27 » Місяць професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1,А2,В1)"
11:50
Місяць професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1,А2,В1)"

У березні-квітні 2019 р. в ДНЗ „Чортківське ВПУ” було проведено місячник професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1,А2,В1)"; "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування"; „Водій автотранспортних засобів категорії С1”.

20 березня відбулось організаційне засідання членів методичної комісії, до якої входять 7 викладачів та майстрів виробничого навчання. На засіданні було обговорено та затверджено план проведення відкритих педагогічних та виховних заходів. 

21 березня у приміщенні бібліотеки організовано виставку літератури, технічної творчості та стінгазет, виконаних учнями груп механізаторських професій. 

22 березня майстер в/н Навроцький М.П. провів відкритий урок виробничого навчання в групі №31 на тему «Підготовка МТА для навішування с/г техніки».

Учні переглянули презентацію та познайомились із новим матеріалом. Усі нові знання закріпили виконанням практичного завдання.

26 березня майстри виробничого навчання Атаманчук А.О., Дяк І.О.. організували та провели екскурсію у ПАП Обрій (с. В.Чорнокінці) з учнями групи № 21, де оглянули машинно-тракторний парк підприємства, ознайомились з передовими технологіями сільськогосподарського виробництва.

28 березня викладач Кулеба В.М. провів відкритий урок з "Сільськогосподарських машин" на тему "Машини для внесення добрив" в групі № 11, у ході якого учні ознайомились з сільськогосподарськими машинами та технологіями внесення добрив під час виконання сільськогосподарських операцій.

1 квітня майстер в/н Дяк І.О. провів відкритий урок виробничого навчання в групі №11 на тему "Ремонт тракторів. Ремонт типових з’єднань та деталей, заміна гальмівних накладок, заміна хрестовини карданного вала".

3 квітня майстер в/н Зелінський В.І. провів в групі №11 відкритий виховний захід на тему «Сміх продовжує життя».

4 квітня майстер в/н Навроцький М.П. провели в групі №31 відкритий урок індивідуального водіння трактора Т-150 К.

4 квітня індивідуальне заняття "Керування трактором  МТЗ-80 по складному маршруту" в гр. № 21 організував і провів майстер в/н Атаманчук А.О.

 

8 квітня викладач Візнюк С.Є. провела відкритий урок з з агротехнології   на тему "Захист с/г культур від бур’янів" в  групі №11, у ході якого учні в зрозумілій та доступній формі отримали знання з ефективного застосування сучасних засобів захисту рослин від бур’янів.

11 квітня на автотрактородромі ДНЗ «Чортківське ВПУ» майстер в/н Дяк І.О. організував і провів індивідуальне заняття "Керування трактором  ЮМЗ-6Л" в гр. № 11.

9 квітня майстер по водінню автомобіля Долинний І.С. провів відкрите заняття на тему «Посадка на робочому місці водія. Прийоми дій органами керування та сигналізації, на якому учні мали можливість на практиці застосувати знання, отримані на теоретичних заняттях та отримати практичні навики поведінки водія та відпрацювати прийоми керування органами управління та сигналізації вантажного автомобіля. Заняття проводилось на навчальному полігоні училища та автотрактородромі.

17 квітня в групі №21 було проведено  відкриту виховну годину на тему “День пожежної охорони”. Підготував і провів виховний захід майстер в/н. Атаманчук А.О. Учні повторили основні правила поведінки у випадку пожежі, розглянули фактори та матеріали, які сприяють виникненню пожеж та  ознайомились з основними заходами та засобами пожежогасіння.

19 квітня в кабінеті №4 відбулось відкрите засідання методичної комісії викладачів та майстрів в/н механізаторських професій,  на якому було підведено підсумки проведення місячника професії, обговорено проведені заходи, проаналізовано недоліки. Визнано, що проведеними заходами в основному вдалось досягти цілей та завдань з активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, популяризації форм та методів педагогічної діяльності. Члени методичної комісії взяли активну участь в обговоренні методичних розробок, виконаних викладачами та майстрами виробничого навчання.

Категорія: Методична комісія трактористів | Переглядів: 327 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close