Головна » 2018 » Лютий » 19 » Місяць професій кухарських професій
16:19
Місяць професій кухарських професій

08.02.2018 р. в 24 групі відбувся відкритий урок виробничого навчання «Фруктово - ягідні коктейлі», який провела майстер виробничого навчання Бойко Лілія Василівна. Урок супроводжувався цікавим показом приготування коктейлів, учні – бармени готували корисні напої та оформляли їх із задоволенням.

09.02.2018 р. в 16 групі був проведений відкритий виховний захід на тему «За Україну, за її волю» майстром Бомбар Галиною Романівною. На виховній годині учні та педагоги згадали трагічні події Революції Гідності, побачили відеофільм подій на Майдані Незалежності, вшанували пам'ять хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.


12.02.2018 р. в    групі №34 відбувся відкритий виховний захід
«Родина» - майстер виробничого навчання Семчишин Зоряна Ігорівна.
Учні познайомилися із родинними цінностями, важливістю сім’ї в житті людини, поваги до батьків…Важливим моментом заходу була молитва до Бога за дітей та батьків. 


14.02.2018 року в 26 групі був проведений відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування бісквітного тіста». Майстер виробничого навчання Лісова Тетяна Ярославівна продемонструвала учням – кондитерам приготування бісквітного тіста, яке є основою тістечок та тортів. На уроці учні дізналися багато секретів приготування бісквіту, використання сировини. Учні із захопленням власноруч готували пишні бісквіти.


15.02.2018 р. в 36 групі відбулися батьківські збори та відкрита виховна година «Шануй батька і матір», присвячена батькам.     Майстер виробничого навчання Шевчук Степанія Володимирівна з учнями підготували цікавий захід, на якому пролунали хвилюючі слова шани і подяки для батьків, співали пісні про батьків, дивилися відеофільми, учні мали змогу почути цінні батьківські настанови та життєві поради. Учні подякували батькам за їх піклування.


16.02.2018 р. відбулося відкрите засідання методичної комісії кухарських професій на тему «Методика проведення бінарного уроку» та був проведений  бінарний урок з «Технології приготування їжі» та виробничого навчання на тему «Українська кухня в сучасному стилі» в 22 групі. Викладач Садовська Надія Ігорівна та майстер виробничого навчання  Василюк  Марія Михайлівна ознайомили присутніх із особливостями страв української кухні в сучасному стилі, популярністю українських страв в світі, із сучасними технологіями, побачили  сучасні ресторани, ознайомилися із меню в сучасній інтерпретації, вивчали досвід роботи відомих рестораторів. Педагоги поділилися секретами приготування страв, учні презентували страви в сучасному подаванні. 


Адміністрація та члени методичної комісії підвели підсумки проведення місяця кухарських професій.
 

Категорія: Методична комісія кухарів | Переглядів: 121 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close