Головна » 2015 » Листопад » 30 » Місяць холодильщиків
16:23
Місяць холодильщиків

 Підходить до завершення І семестр  2015 – 2016 навчального року. Учні І курсу  групи №17, які навчаються за професією "Машиніст холодильних установок", готуються до  виробничої практики на ІІ розряд, а учні ІІ курсу групи №27 – на 5 розряд та захисту дипломних робіт. Після Новорічних свят вони закінчать навчання в нашому навчальному закладі. Вже традиційним стало у цей період проводити в училищі місячник професії "Машиніст холодильних установок". Так, в листопаді 2015 року учнями цих груп, разом з викладачами та майстрами виробничого навчання було проведено багато цікавих заходів .

Під час уроку виробничого навчання майстер виробничого навчання ЖЕЛЕЗНЯК І.А. провів екскурсію в торговий дім "Європа плюс", де учні змогли ознайомитись з сучасним устаткуванням для холодопостачання підприємств торгівлі.

Під час уроку з предмета "Холодильне обладнання та його експлуатація" учні змогли переглянути художній фільм "Буря в Арктиці", після чого обговорили проблему впливу холодильних агентів на оточуюче середовище, а саме, руйнування озонового шару Землі.

В методичному кабінеті відбулась виставка рефератів, дипломних робіт учнів, методичних розробок та навчальних посібників педагогів.

 Під час виховної години "Моє право на працю" класний керівник Ленчишин С.О. обговорив з учнями законодавчі акти , що регламентують працевлаштування в Україні, права та обов'язки майбутніх робітників.  

Майстер виробничого навчання Зелінський І.В. провів заняття з теми "Обслуговування конденсаторів" де продемонстрував основні операції  очищення апарату від забруднень, навчив учнів визначати ознаки несправної роботи та способи усунення несправностей.

Викладачі фізкультури Живинюк В.Є. та Паньків А.Р. запропонували учням двох груп позмагатися у спортивних конкурсах.

Група №17 підготували стіннівку, де розмістили світлини з найцікавішими моментами свого життя в училищі.

Завершив місячник професії урок – конкурс "ХОЛОД – КВЕСТ", який підготувала і провела заступник директора з навчальної роботи, викладач Маркіна І.Г  разом з викладачами професійно-теоретичної підготовки. Квест (від англійського quest - пошук пригод) - це гра в якій гравці одержують різні завдання, виконуючи які вони добувають підказки, що дозволяє перейти до наступного завдання. Гравці, що успішно впоралися із завданнями перемагають . В змаганні приймали участь команди двох груп №17 та №27.

Кожна команда обирала капітана. Квест складався з 10 етапів.В кожному етапі  приймали участь лише 2 учні . Для виконання кожного етапу командам видавався конверт, в якому знаходився ребус ( зашифроване слово), розгадавши яке можна було визначити , де та з якого предмету буде наступний етап. В конверті також знаходилась частина малюнка – пазла, який був паролем для викладача, в якого єбула друга його половина. Команди отримали дорожню карту, в яку вони  вносили розгадане слово, назву предмета, прізвища учнів, які виконували цей етап. На виконання кожного завдання відводилось не більше 15 хвилин. На останньому 10 етапі  всі викладачі та учні зібрались  в одному кабінеті, де викладачі проаналізували та оцініли виконання завдань з кожного предмета.  А капітани команд зі своїми помічниками виконали останнє завдання : за допомогою домашньої морозивниці приготували справжнє морозиво. За підсумками всіх етапів переможцями у "ХОЛОД – КВЕСТІ" стали учні групи №17.

І.Г.Маркіна

МАТЕРІАЛИ МІСЯЦЯ

Категорія: Методична комісія загально-технічних предметів | Переглядів: 111 | Додав: VTR | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close