Головна » 2017 » Січень » 20 » Місяць будівельних професій
10:28
Місяць будівельних професій

Робота методичної комісії  будівельних професій складає цілісну систему взаємопов'язаних дій і заходів, спрямованих на підвищення професійного рівня викладачів та майстрів виробничого навчання, на розвиток ініціативи і творчості кожного педагога зокрема, і, зрештою на підвищення ефективності навчально-виховного процесу. У центрі цієї системи - єдина методична тема: « Формування компетентної особистості для життя в інформаційному просторі», згідно з якою училище планує всі свої завдання.
 У рамках методичної роботи нашої комісії в училищі проходить місяць будівельних професій з 01.11.2016 по 30.11.2016року. Протягом місяця   було проведено ряд заходів:

 

Майстер в/н Бахур І.М.
Темою виробничого навчання була "Монтаж гіпсокартонних конструкцій". Особливістю уроку було урізноманітнення засобів під час демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання та їх первинному закріпленні самими учнями. Для цього використовувались як традиційні методи, так і сучасні засоби.

Викладач Паньків М.Д.
Підсумковий урок-конкурс проведений під темою "Технології штукатурних робіт", показує найефективніші прийоми і засоби навчання, що спонукають учнів до дослідницько-пошукової роботи, критичного осмислення вивченого матеріалу, допомагають формувати систему теоретичних знань з предметів,відшукувати глибинні зв'язки між ними  на основі активізації розумово-пізнавальної діяльності. 

Майстер в/н Гуменюк О.В.
Ольга Володимирівна провела виховну годину на тему "Небесна сотня: герої не вмирають", на якій намагались закласти фундамент національної ідентичності в підростаючої особистості поглибити знання учнів про історію, природні ресурси, культурну спадщину України; формувати почуття гордості за українських військових і добровольців, культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активну громадянську позицію українців, особисту відповідальність за долю держави; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Майстер Костів С.П.
Костів Світлана Петрівна провела виховну годину присвячену Дню гідності та свободи. Тема заходу дуже актуальна в наш час. Цей день встановлений з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

 

 

 

Категорія: Методична коміся будівельників | Переглядів: 82 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close