Головна » 2016 » Лютий » 26 » Місяць будівельних професій
10:13
Місяць будівельних професій

Робота методичної комісії  будівельних професій складає цілісну систему взаємопов'язаних дій і заходів, спрямованих на підвищення професійного рівня викладачів та майстрів виробничого навчання, на розвиток ініціативи і творчості кожного педагога зокрема, і, зрештою на підвищення ефективності навчально-виховного процесу. У центрі цієї системи - єдина методична тема, згідно з якою училище планує всі свої завдання.

 У рамках методичної роботи нашої комісії в училищі проходить місяць будівельних професій з 01.02.2016 по 29.02.2016року. Протягом місяця   було проведено ряд заходів:

 Годину спілкування на тему: " Крути – що то було ?" – провела майстер в/н  Лісова Т.Я., яка наголосила,що трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Викладач спецдисциплін Паньків М.Д. презентувала досвід педагогічної роботи у напрямку розробки та впровадження інноваційних нетрадиційних форм і методів навчання на уроці  технології опоряджувальних робіт у формі відкритого уроку на тему "Види влаштування сухої штукатурки".

Майстер виробничого навчання Костів С.П. провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Опоряджувальник будівельний» на тему «Підготовка  поверхонь до вапняного фарбування»

Урок проходив у традиційній формі з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог.
Особливістю уроку було урізноманітнення засобів під час демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання та їх первинному закріпленні самими учнями. Для цього використовувались як традиційні методи, так і сучасні засоби.

Урок виробничого навчання у формі гри провів майстер виробничого навчання Бахур І.М. Така форма  уроку сприяє подальшому розвитку пізнавальних здібностей учнів; підвищувати інтерес до обраної професії та історії її розвитку; формує активну життєву позицію, уміння відстоювати свою точку зору; створювати умови для самореалізації учнів у процесі підготовки до гри; розвивати інтелектуальний рівень; дати можливість кожному учневі виявити свою активність, показати рівень підготовки й ерудиції; сприяти розвитку навичок міжособистісного спілкування.

 Майстер-клас для учнів 1 та 2 курсів  провела майстер виробничого навчання Гуменюк О.В. Тема заняття «Фактурне опорядження поверхонь декоративними сумішами» – це можливість  познайомитися з новими технологіями, новими методиками та авторськими напрацюваннями. Проводячи такі заходи, ми  ставимо  за мету   популяризацію творчих здобутків педагогічних працівників системи професійно-технічної освіти та ефективність їх упровадження в освітню діяльність навчального закладу.

      

Була організована робота методичної виставки педпрацівників у рамках Ярмарку ідей, де педпрацівники училища ознайомились з найкращими зразками педагогічного досвіду, нестандартними уроками та іншими формами навчально-виховної роботи.

Також випущено стінгазети про життя юних будівельників та їхні захоплення.

Завершальним етапом місяця будівельних професій став  конкурс професійної майстерності серед учнів 4 курсу. Конкурс проводиться з метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно – теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів.  

 Конкурс передбачав два етапи : перевірку професійно – теоретичних знань  з предметів : «Технологія лицювально – плиточних робіт». «Будівельне матеріалознавство», «Охорона праці» та перевірку  навиків і вмінню укладання керамічної плитки на підлогу.

Переможцем конкурсу став Поворозник Михайло, учень 40 групи.

 

Голова методичної комісії будівельних професій   Паньків М.Д.

 

Категорія: Методична коміся будівельників | Переглядів: 178 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Онлайн заява

 

Пошук

Календар

«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 84

Шукайте нас тут:

Банери

 

 

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0