Головна » 2014 » Листопад » 5 » Минулорічні заходи
09:53
Минулорічні заходи

07.11 фойє училища наповнив учнівський гамір, адже проводилась виставка кондитерських виробів в групі №46 під керівництвом майстра виробничого навчання Сидор У.В. та захід «Осінній ярмарок кухарських професій» в групах першокурсників №12 і №14 майстрами Джумак Г.П. і Вербицькою Н.Є., де учні-кондитери презентували красоту і смакоту кондитерських цікавинок, а першокурсники презентували кухарські професії, про які розповіли багато цікавого, прочитали різноманітні гуморески та виконали пісні.


14.11 був проведений бінарний урок - гра з «Технології приготування їжі з основами товарознавства» та «Устаткування ПГХ» викладачами Садовською Н.І. та Лапичак Н.Б. в групі №26 на тему «Заправні перші страви з використанням сучасного обладнання». На уроці 3 команди презентували перші страви, проекти про овочі, розв’язували кросворди, грали ігри по устаткуванні та демонстрували роботу на сучасних кухонних комбайнах, що дало змогу учням поєднати вивчення одразу двох предметів та використати на практиці набуті знання і навички.

 

19.11 відбувся відкритий урок виробничого навчання в групі №12 на тему «Приготування вареників» майстром в\н Джумак Г.П. Учні мали змогу побачити різні види вареників, способи формування та самостійно відтворити приготування вареників. На уроці майстер використала електронну презентацію, показ матеріалу на екрані, цікаві історичні довідки.

  

 

 

28.11 в групі №14 відбулося проведення відкритого позаурочного заходу на тему «Харчування і здоров’я» викладачем професійно – теоретичної підготовки Лапичак Н.Б., на якому учні та присутні мали змогу дізнатися багато цікавого про важливість харчування в житті людини, дізнатися про вміст поживних речовин в продуктах харчування, подивитися цікаву презентацію по темі.

 

 

Категорія: Школа молодого педагога | Переглядів: 419 | Додав: molodlem | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close