Головна » 2020 » Жовтень » 28 » Хитрі психологічні лайфхаків, які допоможуть у житті
09:30
Хитрі психологічні лайфхаків, які допоможуть у житті

Як упоратися з хвилюванням

Якщо вам потрібно вийти і сказати промову, але ви дуже хвилюєтеся, просто вийдіть до аудиторії і скажіть... що ви хвилюєтеся. Так ви створите дружню атмосферу – і вам буде набагато легше говорити.

Як створити довірливі стосунки з людиною

Насправді всі люди дуже люблять увагу. Тому саме увага допоможе вам увійти в довіру. Від уваги не можна відмовитися, тому нею послуговуються для підвищення ефективності спілкування. Якщо ви в колі незнайомих людей, дивіться на всіх, ловіть погляди оточуючих і саме туди спрямовуйте свою увагу.

Як легше пережити стрес

До стресової ситуації можна підготуватися. Варто лише знайти друга, який вам у цьому допоможе. Ви можете в ігровій формі створити стрес, де ви переживаєте певну ситуацію декілька разів. Потім, коли ви зіштовхнетеся зі стресом в реальності, вам буде набагато легше.

Як бути "найрозумнішим" у будь-якій суперечці

Щоб отримати перевагу в суперечці, треба просто... погодитися. Хоча певною мірою це складно. Насправді той, хто першим зрозуміє, що треба погодитися, і є найрозумнішим. Вам не обов'язково приймати думку вашого опонента, головне – підіграти, продемонструвати, що ви з ним згодні. Насправді це внутрішнє насміхання над людиною, яка сперечається. Емоції згасають, і з'являється здоровий глузд.

Як переконати людину зробити те, що вам потрібно

Тут ефективними будуть тактичні методи відображення людської поведінки. Свою потребу треба зробити потребою вашого партнера. Наприклад, якщо ви хочете отримати шубу в подарунок, замість слів "Купи мені шубу" краще сказати "Коханий, ти ж хочеш, щоб в тебе була найпривабливіша дружина... Зараз зима, так складно придбати верхній одяг, щоб було і тепло, і гарно. Я знаю, що ти піклуєшся про мене і не хочеш щоб я хворіла" тощо...

Як справити незабутнє перше враження

Щоб вас запам'ятали, потрібно створити стресову ситуацію. Люди запам'ятовують стресові ситуації, які своєю чергою бувають позитивними й негативними. Якщо під час першого знайомства з чоловіком чи жінкою ви хочете справити незабутнє враження, неочікувано створіть стрес – поцілуйте людину при вітанні. Якщо ви знайомитеся з кумиром – виражайте своє захоплення. Якщо просто з незнайомцем – будьте щирими.

 

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 31 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close