Головна » 2017 » Листопад » 30 » Якщо не ми - то хто? Якщо не зараз - то коли?
20:58
Якщо не ми - то хто? Якщо не зараз - то коли?

Відкритий мастер- клас урок із застосуванням ІКТ  показово для учнів старших класів загально освітньої школи I-II рівня акредатації Заводської територіальної громади на базі кафедри «Захисту Вітчизни» ДНЗ «Чортківське ВПУ» , провів викладач предмету «Захист Вітчизни»   М Чорній.
У занятті взяли участь як «інструктори» - найбільш підготовленні студенти з предмету «Захист Вітчизни» А.Петрів та В Дячок
Проводячи майстер-клас, учитель ніколи не прагне до простого передавання знань, а намагається залучити учасників до процесу, зробити їх активними, розбудити в них те, про що вони навіть не підозрюють.
 Мета уроку такого типу — не тільки передати досвід, а й дати учню,студенту зрозуміти, що він може впоратися з тим, чого раніше не робив
В кінці майстер-класу  залишилось  трохи часу на рефлексію —  де учасники поділилися своїми враженнями, розказали, що їм сподобалося, а що ні, який корисний досвід вони придбали а також мали можливість провести фото сесію із бойовою зброєю в тому числі із зони АТО.

До речі майстер-клас,  послужив непоганим рекламним ходом, адже 7 (сім) учасників уроку виявили бажання продовжити навчання в майбутньому саме в нашому навчальному закладі.


Заступник директора по виховні  роботі

ДНЗ «Чортківське ВПУ»

М. Дячок


 

Категорія: Методична комісія фізкультури і захисту Вітчизни | Переглядів: 94 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close