Головна » 2017 » Травень » 13 » Готуємось до відкриття
12:30
Готуємось до відкриття

Відповідно до Плану пріоритетних дій уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 року №418-р, передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями в 25 професійно-технічних навчальних закладах України, в тому числі «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на базі ДНЗ "Чортківське ВПУ" . 
Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування виконує роботи з монтажу водопровідної, каналізаційної, опалювальної систем, арматури в процесі облаштування сантехніки, комплектує труби, фасонні частини і прилади, встановлює і монтує водопровідні і каналізаційні стояки і підводки. Спеціалісти з цієї професії допомагають людям налагодити побутові умови, створити комфорт. Монтажники санітарно-технічних систем та устаткування вміють встановлювати різноманітне сантехнічне обладнання: ванни, умивальники, унітази, крани змішувачів, кронштейни, змивні бачки, тощо.
Це нова професія,  з якої в училищі буде здійснюватися навчання учнів, проводитися перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників будівельних підприємств та організацій, що дасть можливість освоїти новітні будівельні технології та матеріали. 
З метою оновлення матеріально-технічної бази ПТНЗ та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки незабаром в ДНЗ "Чортківське ВПУ" планується відкриття навчально - практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування. 
Дирекцією училища здійснюється велика підготовча робота. За виділені кошти в сумі 628,5 тис. грн. придбано обладнання та устаткування в повному обсязі для навчального процесу ( сучасні інструменти, матеріали, пристосування тощо). Готові для проведення занять кабінет теоретичної підготовки та слюсарна майстерня. Ведуться ремонтно-будівельні роботи по облаштуванню новоствореної майстерні монтажних санітарно-технічних робіт: встановлено нові вікна та двері, облицьовуються плиткою стіни та підлога, виконуються електромонтажні роботи, монтується обладнання.
Чекаємо всіх, хто бажає навчатися за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»,  в нашому навчальному закладі.

 

 


 

Категорія: НПЦ | Переглядів: 346 | Додав: VTR | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close