Головна » 2018 » Грудень » 4 » "Дітям потрібні права для життя, повноцінного фізичного та психічного розвитку, формування особистості ..."
12:29
"Дітям потрібні права для життя, повноцінного фізичного та психічного розвитку, формування особистості ..."

4 грудня 2018 року практичним психологом ДНЗ"Чортківське ВПУ" Гузік В.Б. проведено урок-виховну годину з переглядом відеофільму на тему:
"Дітям потрібні права для життя, повноцінного фізичного та психічного розвитку, формування особистості ..."

 

Стоп насильству!

Пам’ятка учням

1  Насилля – неприпустима річ у стосунках людей.
2.  У сім’ї  ви маєте право на те, щоб до вас ставилися з повагою, не ображали.
3.  Пам’ятайте необхідні правила  безпеки: зокрема, не варто тут же кидатися на допомогу,  коли тато б’є маму, особливо коли він -  з небезпечними предметами в руках; ваше завдання – якомога швидше сховатися, залишити домівку взагалі – на допомогу покличте дорослих, які краще знають, як діяти за таких обставин.
4.  Ви маєте право на захист, якщо навіть найрідніші люди принижують ваше гідність.
5.  Поділіться своїми проблемами з учителем, класним керівником, психологом, зверніться до міліції.
6.  Не вірте у погрози з боку кривдників.
7.   Ви маєте право висловлювати і відстоювати свою думку.  Чітко і однозначно висловлюйте осуд щодо насильницької поведінки взагалі.
8.   Знайте, коли вас постійно контролюють, принижують, примушують до чогось, використовують в спілкуванні з вами лайливі слова – це насильство.
9.   Не вважайте, що ви заслужили на таке ставлення з боку дорослих. Ніхто, в тому числі ваші батьки, рідні, не має права  принижувати вас, поводитися жорстоко стосовно дитини – це карається законом. В Сімейному кодексі (ст.. 150, ч. 7) написано: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками. Та інші види покарань які принижують людську гідність. Дитина може податі до суду, до громадських організацій, якщо виховання не належне».
10.    Навчаться розрізняти поняття «добро» і «зло». Все, що  принижує людську гідність – є зло, все, що звеличує гідність людини – добро.

 

 

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 205 | Додав: VTR | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close