Головна » 2018 » Квітень » 20 » День відкритих дверей
11:58
День відкритих дверей

20 квітня 2018 року ДНЗ «Чортківське ВПУ» зі щирою гостинністю відчинив двері для зустрічі з майбутніми абітурієнтами – випускниками шкіл міста Чорткова та Чортківського району.

Захід проводився з метою ознайомлення учнів шкіл із переліком професій, які користуються попитом на ринку праці, та які можна здобути в училищі, порад, щодо того, як  обрати професію до душі та не розчаруватися в майбутньому.

Свято розпочалося у вестибюлі навчального закладу, а продовжилося в актовій залі, оформлених на зразок ярмарку й обладнаних мультимедійною системою. Попід стінами розмістили яскраво прикрашені столи із написами: «Будівельник», «Кухар», «Бармен», «Тракторист», «Сантехнік», «Холодильщик» та ін., де гості змогли ознайомитися з профорієнтаційними матеріалами з кожної професії та оглянути виставку  сучасних робітничих інструментів. На стінах вивішені стіннівки та плакати,  які спонукають молодь до вибору певної професії. Окреме місце з ноутбуком,  проектором, столами та стільцями виділено для роботи представників центру зайнятості. До уваги присутніх також була запропонована виставка технічних та художніх робіт, виготовлених учнями на уроках виробничого навчання.

Після реєстрації випускники шкіл змогли пройти в актову залу, де до них з вітальним словом звернулись заступник директора з навчальної роботи Маркіна Ірина Геннадіївна та директор Чортківського районного центру зайнятості Шевчук Михайло Олегович, які надали вичерпну інформацію про переваги навчання, структуру та основні здобутки навчального закладу, а також акцентував увагу на тому, що в новому навчальному році буде відкрито нову спеціальність "реставратор  декоративних штукатурок" .

Працівники Чортківського районного центру зайнятості ознайомили  майбутніх абітурієнтів з потребою у робітничих кадрах нашого регіону та провели анкетування з метою допомоги в професійному  самовизначенні.

Щоб більше дізнатися про професії, які можна здобути в училищі, всі охочі мали змогу переглянути комп’ютерні презентації, які демонструвалися на мультимедійних системах.  

Яскрава концертна програма, представлена учнями навчального закладу під керівництвом художніх керівників,  була наповнена танцювальними номерами,виконанням українських пісень та декламуванням віршів.

Після офіційної частини гості, розділившись на окремі групи, разом з майстрами виробничого навчання та викладачами відвідали навчальні кабінети, майстерні, лабораторії, змогли взяти участь у майстер-класах для здобуття перших професійних практичних навичок.

Наприкінці свята всі присутні насолоджувалися смачною випічкою, яку приготували учні та майстри виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер».

Загалом, День відкритих дверей у ДНЗ «Чортківське ВПУ» викликав неабияку зацікавленість в майбутніх абітурієнтів, стимулював їх бажання отримати більше інформації про робітничі професії та вичерпні відповіді на хвилюючі запитання.

Категорія: Профорієнтація | Переглядів: 399 | Додав: molodlem | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close