Головна » 2017 » Березень » 1 » День Святого Валентина
11:49
День Святого Валентина

З метою розвиватку творчих здібностей учнів, їх естетичних смаків, виховання прагнення краще пізнати один одного, розвиватку уяви та мовлення, формування дружніх стосунків в колективі, ціннісного ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвиватку кмітливості, в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ» був провединий розважальний вечір-конкурс до Дня закоханих.
У ролі конкурсантів виступили три прекрасні пари: Скоцеляс Мар’яна та Трач Олег, Капець Галина та Карпик Віталій, Пилипів Мар’яна та Скоцеляс Андрій. Ведучими вечора були Хортик Софія та Стасишин Андріан.
Пари змагалися у таких конкурсах: „Знайомство”, „Етикет”, «Валентин і Валентина», “Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!”, "ЯБЛУКО", "ЗНАННЯ - СИЛА", конкурс “Ораторів”, "СОЛОДКИЙ МАНДАРИН", “Пантоміма”, інтелектуальний конкурс “Питання на засипку.” Також проводилися конкурст з глядачами.
Всі пари прийняли активну участь у конкурсах. Були веселими, кмітливими, винахідливими.
По закінченні вечора конкурсу членит журі оголосили результати і нагородили пари за такими номінаціями: „Найромантичніша пара”, „Найвеселіша пара”, „Найгарніша пара”, „Пара глядацьких симпатій”, „Найвигадливіша пара”  і переможців „Ідеальна пара”.
Переможцями конкурсу стали Капаць Галина та Карпик Віталій. Їм булла присуджена нолмінація  «Ідеаоьноа пара». За допомогою глядачів булла вибрана пара глядацьких симпатій. Ними стали Пилипів Мар'яна та Скоцеляс Андрій.

Підготував даний вечір вихователь Ожга В.І.
Спонсорами конкурсу був учнівський профком.

 


 

Категорія: Методична комісія класних керівників | Переглядів: 115 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close