Головна » 2015 » Вересень » 1 » Чортківське ВПУ. Першовересневе свято...
16:25
Чортківське ВПУ. Першовересневе свято...

Вересень-2015 радо зустрічає першокурсників у Чортківському ВПУ. На свято першого дзвоника радо прибули учні-студенти, їх батьки, майстри професійного спрямування, весь педагогічний колектив, адміністрація навчального закладу.

На шляху нового навчального року словами молитви зустріли учнів священнослужителі о. Антоній та о. Володимир, побажавши мирного неба, спокою у серцях, любові до навчання й Батьківщини. ,,Навчатися у Чортківському ВПУ – справа нелегка й трудомістка, але вона приноситиме великі плоди" – натхненно мовив о.  Антоній, промовивши слова молитви. Господнє благословення зринуло з уст о. Володимира, котрий наголошував на тому, щоб молодь устами правди й чеснот досягали своїх цілей і ніколи не супротивлялася волі Божій.  

"Дорогі учні, щирі вітання з новим навчальним роком! В найзнаменніший день у вашому життя хочеться побажати всього найкращого вам: успіхів на шляху вибраної вами професії, перемог, Божого благословення, опіки Матері Божої!" –  привітальне слово прозвучало з уст директора Чортківського ВПУ Олега Іванілова. Заступник директора, Михайло Дячок, вітаючи юне студентство, принагідно вручив грамоти учням, переможцям багатьох конкурсів та фестивалів. Хвилю гучних оплесків за активну художню самодіяльність в ансамблі танцю "Юність" та народному художньому театрі "Нічлава" отримало кілька десятків учнів. У небо зринули святкові пісні – "Вчителі" (у виконанні студентки 4 курсу Кулик Оксани) та "Здраствуй, школо!"(музичне вітання Марії Базилюк, вчителя-організатора).

Нове звучання малц цього року й тематика першого уроку – "Урок миру", окремою віхою якого стала присвячена тематична година про митрополита Андрія Шептицького. Радісно святкуємо, з Україною у серці і вірою у Бога! 

                                                                                                    Надія Сасанчин

Категорія: Заходи | Переглядів: 261 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close