Головна » 2019 » Березень » 11 » ЧОРТКІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ- КУЗНЯ КАДРІВ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ
11:56
ЧОРТКІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ- КУЗНЯ КАДРІВ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ

Останніми роками в нашій державі удосконалюється законодавча база з охорони праці. Пріоритетним завданням залишається збереження життя і здоров’я здобувачів професійної освіти під час навчання та практичного закріплення набутих знань.

Сьогодення передбачає нові вимоги до професійного рівня педагога, який за обсягом і різнобічністю вирішуваних завдань повинен бути спеціалістом широкого профілю, володіти основами навчальних предметів, інноваційними технологіями, хорошою психологічною і педагогічною підготовкою.

Забезпечення здорових, безпечних умов навчально-виховного процесу, попередження травматизму його учасників буде успішним за умови змістовної і цілеспрямованої організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності, де адміністрація навчального закладу із здобуття професійної освіти є наставником і створює таку систему управління охороною праці, коли кожен педагог прикладе максимум зусиль, аби насамперед через освіту впливати на умови збереження, зміцнення і відновлення здоров’я особистості.

Під час проведеної виробничої наради із майстрами професійного навчання наголошено, що робота навчального закладу не може бути високоефективною, якщо на першому місці не стоятиме питання створення умов та виконання посадових обов’язків, спрямованих на збереження як власного життя і здоров’я працівників закладу, так і життя та здоров’я здобувачів професійної освіти.

З цією метою необхідно підвищити рівень відповідальності працівників професійно-технічних навчальних закладів, що виражається у ставленні до посадових обов’язків, виявленні максимум піклування про здоров’я та безпеку життєдіяльності як учнів, так і власну безпеку.
• Під час виступу перед учнями групи № 12 «Монтажник санітарно – технічних систем та устаткування» страховий експерт з охорони праці В.Побуринний акцентував увагу на формуванні розуміння критеріїв цінування здоров’я і життя як найважливішого, що є у людини.

Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі серйозніше звучать сьогодні в організації навчально-виховного процесу професійно-технічних навчальних закладів, адже дотримання встановлених норм з охорони праці – це одна з найважливіших складових ефективної діяльності.

Для цього у кожному навчальному закладі, в першу чергу, повинні бути створені умови та належна матеріально-технічна база. Організація роботи з охорони праці передбачає підготовку, прийняття та реалізацію завдань щодо здійснення організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на збереження життя і здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.

Фахівцями Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області у діалозі із страхувальником проводиться ефективний та дієвий контроль за дотриманням вимог безпечного навчання і виховання учнів.

Л.Борова. Начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

 

Категорія: Інше | Переглядів: 137 | Додав: VTR | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close