Головна » 2014 » Лютий » 2 » Alma Mater
01:46
Alma Mater
Щомісячний вісник Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» в лідерах серед періодичних видань професійно-технічних навчальних закладів України.Щомісячний вісник навчального закладу «Alma Mater» розпочав своє існування у лютому 2009 року.  Провідну роль у виникненні ідеї його створення  відіграло засідання школи молодого педагога,  на якому молодий викладач професійно-теоретичної  підготовки С.Є. Візнюк висловила пропозицію щодо створення періодичного видання. 
Редакторами  перших випусків стали педагогічні працівники нашого училища Л. Б. Мулик та О. В. Кулеба. Саме їм вдалося зібрати навколо себе команду із лідерів учнівського самоврядування, які з кожним номером доводили, що силами навіть невеликої групи учнів  можливо випускати засоби масової інформації  училищного  масштабу… І успіх не забарився за горами - на ХІІІ Національному конкурсі шкільних газет, що відбувся в 2010 році, «Alma Mater»  здобула  перемогу у номінації «Краща газета професійно-технічного навчального закладу».
Проходив час і газета зазнавала змін: змінювався погляд на її оформлення, мінялися рубрики, склад колективу, що працює над кожним із видань… та залишалось одне: бажання стати ближчими до кожного – чи то учня, чи то працівника нашого навчального закладу; приймати участь у формуванні моральної життєвої мотивації, активної громадської позиції, навичок поведінки в колективі і суспільстві; здійснювати формування гуманістичної культури особистості, здатності протидіяти проявам бездуховності.
Сьогодні видавництво щомісячного вісника Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» очолює голова первинної профспілкової  організації учнів С. Є. Візнюк, яка у тандемі з головами секторів учнівського самоврядування  намагається  зберегти усі функції, які покладені в основу видання, а саме:
- пізнавальну:  з її допомогою здійснюється об’єктивне відображення  реальності у свідомості учнів,  ознайомлення їх із знаннями про історичні події та періоди розвитку суспільства. 
- інформаційну: своє виявлення  вона знаходить через спілкування із людьми. Саме з його допомогою  учні отримують життєво-необхідну інформацію,  або ж просто факти, що можуть стати їм у нагоді при подальшому розвитку себе як особистості.
- виховну: сприяє формуванню основних рис як і просто учня нашого навчального закладу так і громадянина України. Адже  народна мудрість гласить: «Людина без виховання, як тіло без душі».  
- розвиваючу:  у її зміст редактори покладають забезпечення постійного розвитку учня, його духовне становлення, гармонізацію відносин із собою та іншими, із соціальним оточенням.

             
           Депутат 
Чортківської районної ради                                                                   М. А. Дячок

Категорія: Здобутки учнів | Переглядів: 433 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close