Головна » 2015 » Липень » 1 » 29 випуск ДНЗ"Чортківського ВПУ"
12:46
29 випуск ДНЗ"Чортківського ВПУ"

01 липня 2015 року в училищі вкотре відбулося свято, на якому випускники зустрічають біль розлуки і світлі надії, сум розставання з одногрупниками і радість зустрічі з майбутнім. Свято зібрало разом нашу дружну училищну родину: учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків… Саме на ньому проводжали в трудове життя 140 кваліфікованих робітників з професій  «маляр; штукатур; лицювальник-плиточник», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ;слюсар з ремонту  сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорій "В,С"", «кухар», «кухар; офіціант; бармен», " кухар; кондитер" ,« оператор комп’ютерного

набору","конторський(офісний)службовець(бухгалтерія),"муляр;штукатур;

маляр"машиніст холодильних установок".

Гадаємо, що  молодь, яка отримала  путівки в життя в стінах ДНЗ " Чортківське –ВПУ", знайде себе в цьому складному житті, збільшить славу рідного училища.

Отець Антон і Отець Володимир Благословили  випускників   на отримання першого робочого місця і щасливої долі.

11 випускників отримали диплом з відзнакою , нагороджені грамотами та вручені стрічки " Відмінник-2015"  , працівникам та учням навчального закладу, хто сумлінно та плідно працював, брав активну участь у життєдіяльності училища було вручено грамоти й подяки від Департаменту науки і освіти Тернопільської державної обласної адміністрації.  Грамоти вручав заступник голови Чортківської РДА Віват І.О.

Випускників привітав директор Професійно-технічного училища Олег Іванілов   , який  побажав щасливої життєвої дороги і професійних успіхів, а також висловив упевненість в успішному працевлаштуванні випускників навчального закладу та побажав працювати кожному з них задля процвітання нашої держави.

За активну творчу  діяльність у житті училища 16 учнів отримали  дипломи, грамоти.

Прикрасою свята стали українські пісні у виконанні наших учнів. Хто не був зачарований українською піснею? Хто не згадує її як своє чисте, прозоре дитинство, свою горду юність, своє бажання бути красивим і ніжним, сильним і хоробрим?

Лунало  багато теплих слів, напуть…….

Завершенням свята були вокальні та танцювальні концертні номери у виконанні учнів училища, що не залишили нікого байдужім!

  Заступник директора по НВР                  Михайло Дячок

 

Категорія: Заходи | Переглядів: 282 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close