Головна » 2013 » Листопад » 19 » 1 засідання 2013р.
10:51
1 засідання 2013р.
12 листопада 2013 року відбулось засідання школи педагогічної майстерності педагогічних працівників училища. Керівник школи заступник директора з навчальної роботи Маркіна Ірина Геннадіївна ознайомила присутніх з планом роботи школи на 2013-2014 навчальний рік.
Під час теоретичної частини педагоги змогли ознайомитесь з презентацією "Самоосвіта педагога як умова підвищення його професійної компетентності". Професійна самоосвіта педагога - це свідома діяльність з удосконалення своєї особистості як фахівця: адаптування своїх індивідуально неповторних якостей до вимог педагогічної діяльності, постійне підвищення професійної компетентності та безперервне вдосконалення якостей своєї особистості. Педагогам були запропоновані для використання у роботі зразки плану та зошиту з самоосвіти.
Бібліотека Петрів О. підготувала виставку методичних рекомендацій на допомогу викладачам і майстрам виробничого навчання з питання самоосвіти.
Під час другої практичної частини засідання присутні, прийнявши участь у інтелектуальній грі " Інтелект – проф – шоу",  змогли перевірити свої знання з предметів, яки викладають їх колеги.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: Школа педагогічної майстерності | Переглядів: 407 | Додав: VTR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close